NAJDETE NÁS

VLADISLAV 208, 675 01

ZAVOLEJTE NÁM

+420 608 770 575

NAPIŠTE NÁM

info@zamecnictvi-boruvka.cz

Zakázková zámečnická výroba

Služby

Zakázková výroba

Nabízíme komplexní služby v oblasti zakázkové kovovýroby od návrhu přes výrobu a povrchovou úpravu až po případnou montáž.

Pomůžeme Vám s navrhnutím ekonomického i nadstandartního řešení zámečnických výrobů dle Vašich přání a potřeb. Vlastníme vlastní výrobní prostory a tým specializovaných pracovníků. Zaručujeme Vám individuální přístup, spolehlivost a dodržení stanoveného termínu.

 

Svařování

  • MIG (Metal -arc Inert Gas welding) – Obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranném inertním plynu
  • MAG (Metal -arc Active Gas welding) – Obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranném aktivním plynu
  • TIG (Tungsten Inert Gas Welding) – Obloukové svařování netavící se wolframovou elektrodou
  • MMA (Manual Metal Arc Welding) – Svařování obalenou elektrodu

Naše firma nejčastěji svařuje metodou MIG /MAG:

Firma Jaroslav Borůvka pro svoji kovýrobu a zámečnictví využívá plyn CORGON 18 / STARGON C-18, který obsahuje směs 82% argonu a 18% oxidu uhličitého. Tento plyn disponuje výbornými charakteristickými vlastnostmi pro spoj a penetraci sváru, což snižuje počet vadných výrobků a maximalizuje časovou efektivitu.
Pro naši kovovýrobu a zámečnictví používáme svářecí zdroje (svářečky) od firmy Fronius, které patří v oblasti svařovací techniky mezi celoevropskou jedničku a světovou technologickou jedničku.

 

Frézování

Druhy frézování:

  • sousledné – nástroj se otáčí ve směru pohybu stolu s obrobkem
  • nesousledné – opačný pohyb jak u sousledného

 

Soustružení

Soustružení jinak řečeno obrábění je třískové obrábění řeznými nástroji a zaujímá neodmyslitelné místo ve strojírenském odvětví. Umožňuje nám z určitého polotovaru (tyče, plechu, trubky, …) vytvořit finální výrobek přesně dle požadovaného tvaru a rozměrů.

 

Broušení, dělení, ohýbání materiálu

Broušení je dokončovací metoda obrábění rovinných, válcových nebo tvarových vnějších i vnitřních ploch a umožňuje nám opracovávat tvrdé materiály s rozměrovou přesností a kvalitou povrchu, kterou nemůžeme dosáhnout žádnými běžnými způsoby obrábění ( např. soustružení nebo frézování).

2018 | All rights reserved | created by: RB | EDB Jaroslav Borůvka